WK73S2HTTER270F
MFR.Part #
WK73S2HTTER270F
JLCPCB Part #
C4249859
Description
-55℃~+155℃ 1W 270mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS