RN73R1JTTD2551F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2551F100
JLCPCB Part #
C4037942
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.55kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS