RN731JTTD1540B25
MFR.Part #
RN731JTTD1540B25
JLCPCB Part #
C4160178
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS