WK73S2HTTER274F
MFR.Part #
WK73S2HTTER274F
JLCPCB Part #
C4018447
Description
-55℃~+155℃ 1W 274mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS