WK73S2HTTE6R81F
MFR.Part #
WK73S2HTTE6R81F
JLCPCB Part #
C3912465
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.81Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS