RN73H2ETTD1063F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1063F50
JLCPCB Part #
C4183317
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 106kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS