WK73S2HTTER681F
MFR.Part #
WK73S2HTTER681F
JLCPCB Part #
C3991176
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1W 681mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS