RK73G1ERTTP5493F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP5493F
JLCPCB Part #
C7283694
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS