WK73S2HTTE4R53F
MFR.Part #
WK73S2HTTE4R53F
JLCPCB Part #
C4297069
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS