WK73S2HTTER453F
MFR.Part #
WK73S2HTTER453F
JLCPCB Part #
C4193966
Description
-55℃~+155℃ 1W 453mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS