WK73S2HTTE9R53F
MFR.Part #
WK73S2HTTE9R53F
JLCPCB Part #
C4232905
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS