WK73S2JTTE4R53F
MFR.Part #
WK73S2JTTE4R53F
JLCPCB Part #
C4328934
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS