SG73S2E1RTTD3601F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3601F
JLCPCB Part #
C7079741
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS