WK73S2HTTE2R74F
MFR.Part #
WK73S2HTTE2R74F
JLCPCB Part #
C4108070
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.74Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS