RN73H2ETTD2941B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2941B25
JLCPCB Part #
C3929120
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS