MOS3CT631R104J
MFR.Part #
MOS3CT631R104J
JLCPCB Part #
C3415243
Package
Plugin,D6xL15.5mm
Description
-55℃~+200℃ 100kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS