SG73P2ATTD1470F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD1470F
JLCPCB Part #
C4333541
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS