WK73S2HTTE1R3J
MFR.Part #
WK73S2HTTE1R3J
JLCPCB Part #
C4107889
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS