RN73H2BTTD2671B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2671B10
JLCPCB Part #
C4105368
Description
2.67kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS