AC1020JK-0730RL
MFR.Part #
AC1020JK-0730RL
JLCPCB Part #
C6492290
Description
-55℃~+155℃ 1W 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS