RN732ATTD9880A25
MFR.Part #
RN732ATTD9880A25
JLCPCB Part #
C4305173
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 988Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS