WK73S2HTTE1R2J
MFR.Part #
WK73S2HTTE1R2J
JLCPCB Part #
C4269752
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS