WK73S2BTTDR475F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR475F
JLCPCB Part #
C7150078
Description
-55℃~+155℃ 475mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS