WK73S2ATTDR475F
MFR.Part #
WK73S2ATTDR475F
JLCPCB Part #
C4038372
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 475mΩ Thick Film Resistor ±1% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS