RN732BTTD10R5D50
MFR.Part #
RN732BTTD10R5D50
JLCPCB Part #
C4221758
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS