RN731JTTD7962F50
MFR.Part #
RN731JTTD7962F50
JLCPCB Part #
C4277408
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 79.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS