WK73S2BTTD5R6J
MFR.Part #
WK73S2BTTD5R6J
JLCPCB Part #
C7413443
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS