WK73S2ATTD5R6J
MFR.Part #
WK73S2ATTD5R6J
JLCPCB Part #
C5831284
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS