3430B2F180RTD
MFR.Part #
3430B2F180RTD
JLCPCB Part #
C6084094
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 180Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS