SG73S2ATTD9760F
MFR.Part #
SG73S2ATTD9760F
JLCPCB Part #
C3952351
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS