SG73S1ETTP4303D
MFR.Part #
SG73S1ETTP4303D
JLCPCB Part #
C4166404
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS