WK73S2ATTDR604F
MFR.Part #
WK73S2ATTDR604F
JLCPCB Part #
C4342852
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 604mΩ Thick Film Resistor ±1% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS