RN73H1ETTP8760B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP8760B10
JLCPCB Part #
C2554386
Description
62.5mW 876Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS