3430A2F5R1TD
MFR.Part #
3430A2F5R1TD
JLCPCB Part #
C5892307
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS