WK73S2BTTDR604F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2BTTDR604F
JLCPCB Part #
C6925711
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 604mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS