WK73S2ATTD6R04F
MFR.Part #
WK73S2ATTD6R04F
JLCPCB Part #
C4210408
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.04Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS