WK73S2ATTDR287F
MFR.Part #
WK73S2ATTDR287F
JLCPCB Part #
C4287883
Description
-55℃~+155℃ 0.287Ω 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W Thick Film Resistor ±1% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS