WK73S2ATTDR187F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2ATTDR187F
JLCPCB Part #
C4257651
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 187mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS