RN732ATTD3902B50
MFR.Part #
RN732ATTD3902B50
JLCPCB Part #
C5885204
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS