RN73R2ETTD19R1D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD19R1D100
JLCPCB Part #
C2607388
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS