SG73P1EWTTP5761F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP5761F
JLCPCB Part #
C3920192
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS