RN73H1JTTD5110B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5110B10
JLCPCB Part #
C4030307
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS