SR73W3ATTE9R31F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR73W3ATTE9R31F
JLCPCB Part #
C2601703
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 1W 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS