WK73S2ATTD3R9J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2ATTD3R9J
JLCPCB Part #
C4219314
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS