RN73R2ETTD3651F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3651F25
JLCPCB Part #
C2603258
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS