SG73P2ERTTD6200F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD6200F
JLCPCB Part #
C6483024
Description
-55℃~+155℃ 620Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS