WK73S2ATTD3R0J
MFR.Part #
WK73S2ATTD3R0J
JLCPCB Part #
C4131755
Description
-55℃~+155℃ 1W 3Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS