RN73H1JTTD2491F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2491F10
JLCPCB Part #
C4310449
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS