SG73S1ETTP6652D
MFR.Part #
SG73S1ETTP6652D
JLCPCB Part #
C4080958
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS