RN73R2BTTD7412A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD7412A05
JLCPCB Part #
C4042927
Description
-55℃~+155℃ 250mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS